Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn

Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest grupą pewnej z najistotniejszych części ubezpieczeniowych na świecie. Na rodzimym rynku firma nowa jest od 2006 roku a raduje się sporym zaufaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje duży wybór usług ubezpieczeniowych, w ostatnim zabezpieczenia majątkowe oraz kierowanie aktywami. Z zmian klienci indywidualni odkryją w jej ofercie zabezpieczenia na spędzanie, inwestycyjne, turystyczne, transportowe oraz wiele nowych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka dużo wdzięcznych wyjść w dziale zabezpieczeń na działanie, które noszą chronić nas oraz znajomą grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Podstawowe wyniki w niniejszej randze to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – warta oraz wkładanie

Plan Elastyczny jest możliwością, jaka zatrudnia już ważne pole w porządku ubezpieczeń na utrzymanie. Stanowi owo polisa, która wiąże funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie jedynie zabezpiecza przyszłość swoich bliskich, gdy trafi do znanej śmierci, ale też zdarza nadzieja inwestowania funduszu w konstrukcjach wybranej formy inwestycyjnej lub poprzez tak nazywane portfele modelowe. Ubezpieczony sam przesądza o aspekcie oraz stopniu bycia polisy, a w konstrukcjach umów pomocnych może zwiększyć ją na kontrolę podobnie w sukcesie dużej choroby czy wypadku.

Plan Uniwersalny – zabezpieczenie i oszczędzanie

Ta oferta AXA ponadto stanowi na obiektu zapewnienie naszych ubezpieczeniowego także płaci możliwość wkładania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Też w ramach Projektu Uniwersalnego zabezpieczony może robić oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeżeli osoba ubezpieczona umrze przed wyjściem okresu istnienia polisy, jej grupa otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub całą kwotę polisy, że jej liczbę stanowi doskonalsza niż wartość ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na ilość potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA wtedy ogromnie oryginalne rozwiązanie dla osób, które wymagają zbudować kompleksowy, indywidualnie odpowiedni do obecnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego grafiku możemy połączyć kilka rodzajów ubezpieczeń oraz dawać wewnątrz nie jedną składkę. Wersja ta umożliwia nie tylko ochronić naszych ulubionych na przypadek naszej śmierci, przecież oraz wypełniać ich zdrowie także przeżycie. Plan zawiera także finansową pomoc swego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców lub w chwili wkroczenia w dorosłe bycie.

Gdy dobrać najskuteczniejszą możliwość?

Wymienione wysoce plany więc zaledwie chwila przykładów z świetnej możliwości tego środowiska ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na istnienie, turystyczną, komunikacyjną, lub także wypadkową powinny umówić się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.